Kolczyki wiszące srebrne koty kotki cat 1,0g
Błyskawiczną realizacja. Kolczyki bardzo ładne.
Autor recenzji: Magdalena
Data napisania recenzji: 27-05-2026
DARMOWA WYSYŁKA od 123 zł & opakowanie gratis - szczegóły dostawy
Dokładamy wszelkich starań, by opinie pochodziły od klientów, którzy używali produktu lub go nabyli. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu.
Błyskawiczną realizacja. Kolczyki bardzo ładne.
Autor recenzji: Magdalena
Data napisania recenzji: 27-05-2026
Kolczyki ładniejsze niż na zdjęciu
Autor recenzji: Michał
Data napisania recenzji: 27-05-2026
Piękne, oryginalne
Autor recenzji: Edyta
Data napisania recenzji: 07-03-2026
Śliczny, delikatny, fajny pomysł z ukryciem uszka na "lewej" stronie skrzydełka
Autor recenzji: Edyta
Data napisania recenzji: 07-03-2026
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Polecam!!
Autor recenzji: Hanna
Data napisania recenzji: 28-02-2026
Polecam biżuterię
Autor recenzji: Katarzyna
Data napisania recenzji: 19-02-2026
Polecam biżuterię
Autor recenzji: Katarzyna
Data napisania recenzji: 19-02-2026
Polecam biżuterię
Autor recenzji: Katarzyna
Data napisania recenzji: 19-02-2026
koła z krzyżykami
Autor recenzji: Katarzyna
Data napisania recenzji: 19-02-2026
Szybko i sprawnie
Autor recenzji: Wanda
Data napisania recenzji: 04-02-2026
Szybko i sprawnie
Autor recenzji: Wanda
Data napisania recenzji: 04-02-2026
Bardzo ładne kolczyki i starannie wykonane
Autor recenzji: Magdalena
Data napisania recenzji: 04-02-2026
Super kolczyki. Córka zachwycona
Autor recenzji: Iwona
Data napisania recenzji: 28-01-2026
Piękne kolczyki. Moja nastolatka zachwycona
Autor recenzji: Iwona
Data napisania recenzji: 28-01-2026
Bardzo gustowne🙂 w realu dużo ładniejsze niż na fot.
Autor recenzji: Dorota
Data napisania recenzji: 23-01-2026
Piękne kolczyki. Proste ale w prostocie siła! Jestem bardzo zadowolona! Już szukam następnych😅. Polecam, bo cena przystępna!
Autor recenzji: Alina
Data napisania recenzji: 22-01-2026
Świetny sklep. Duży wybór. A przede wszystkim szybka wysyłka. Ze zwrotem ( z powodu mojej pomyłki ), również nie było problemu. Polecam!
Autor recenzji: Magdalena
Data napisania recenzji: 20-01-2026
Naszyjnik cieniutki, delikatnie wygląda na szyji
Autor recenzji: Natalia K.
Data napisania recenzji: 11-01-2026
Bardzo ładny
Autor recenzji: Natalia K.
Data napisania recenzji: 11-01-2026
Super! Polecam
Autor recenzji: Paweł
Data napisania recenzji: 28-12-2025
Super! Córeczka przeszczęśliwa
Autor recenzji: Paweł
Data napisania recenzji: 28-12-2025